Home

Cilj Društveni pouzdanost ποδηλατικο σωματειο πετρουπολη kralježnice odlučiti Jedi večeru

Ποδηλατικός Δρομικός Σύλλογος "Οδυσσέας"

Εντυπωσίασε και πάλι με την εμφάνισή του ο κορυφαίος Έλληνας αθλητής  Ποδηλασίας Λουκάς Καταπόδης του Σωματείου μας Α.Ο. Πήγασος Κυψέλης και  κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο στην ενιαία κατάταξη
Εντυπωσίασε και πάλι με την εμφάνισή του ο κορυφαίος Έλληνας αθλητής Ποδηλασίας Λουκάς Καταπόδης του Σωματείου μας Α.Ο. Πήγασος Κυψέλης και κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο στην ενιαία κατάταξη

Οτι Πρέπει - Open CROSS Race 2019": MTB και Cyclocross στην Πετρούπολη |  Cycle 365
Οτι Πρέπει - Open CROSS Race 2019": MTB και Cyclocross στην Πετρούπολη | Cycle 365

Πρωταθλητής Κέντρου στη Ποδηλασία Δρόμου αναδείχθηκε και πάλι με άνεση και  για το 2021 ο κορυφαίος διεθνής αθλητής μας Ποδηλασίας Λουκάς Καταπόδης του  Σωματείου μας Α.Ο. Πήγασος Κυψέλης. Πραγματοποιώντας δύο νέες εκπληκτικές
Πρωταθλητής Κέντρου στη Ποδηλασία Δρόμου αναδείχθηκε και πάλι με άνεση και για το 2021 ο κορυφαίος διεθνής αθλητής μας Ποδηλασίας Λουκάς Καταπόδης του Σωματείου μας Α.Ο. Πήγασος Κυψέλης. Πραγματοποιώντας δύο νέες εκπληκτικές

Ακαδημία Ποδηλασίας Π.Δ.Σ Οδυσσέα Πετρούπολης - Αρχική σελίδα | Facebook

Aγώνας κυπέλλου ορεινής ποδηλασίας | Goal News Cy

Δυο μετάλλια για τους αθλητές του ΠΟ Πατρών στην Πετρούπολη –  Sportfmpatras.gr
Δυο μετάλλια για τους αθλητές του ΠΟ Πατρών στην Πετρούπολη – Sportfmpatras.gr

Με εντυπωσιακή εμφάνιση ο Δωδεκανήσιος διεθνής αθλητής Φανούριος –  Παναγιώτης Κοντογιωργάκης από τη Λέρο του Σωματείου μας Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ  Κυψέλης κατέκτησε τη 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο στη δύσκολη κατηγορία  Μάστερ
Με εντυπωσιακή εμφάνιση ο Δωδεκανήσιος διεθνής αθλητής Φανούριος – Παναγιώτης Κοντογιωργάκης από τη Λέρο του Σωματείου μας Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ Κυψέλης κατέκτησε τη 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο στη δύσκολη κατηγορία Μάστερ

ΠΔΣ Οδυσσέας: Η καλύτερη ακαδημία ποδηλάτου είναι στην Πετρούπολη! –  runnfun.gr
ΠΔΣ Οδυσσέας: Η καλύτερη ακαδημία ποδηλάτου είναι στην Πετρούπολη! – runnfun.gr

Ποικίλο ΜΤΒ Race (XCC-XCP)” – Αποτελέσματα | B & N CyclingB & N Cycling

Ελληνική Ομοσπονδία Ποδηλασίας - Hellenic Cycling Federation - Accueil |  Facebook
Ελληνική Ομοσπονδία Ποδηλασίας - Hellenic Cycling Federation - Accueil | Facebook

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚ... - Ακαδημία Ποδηλασίας Π.Δ.Σ Οδυσσέα Πετρούπολης | Facebook

mtbXpert.gr - mtbXpert :: Αγώνες Ορεινής Ποδηλασίας και όχι μόνο!

Ε.Ο.Π | Τα βλέμματα στρέφονται στην Πετρούπολη (Enduro)

ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ: ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ MOUNTAIN BIKE ΣΤΟ ΠΟΙΚΙΛΟ ΣΤΙΣ 26 & 27  ΙΟΥΝΙΟΥ - Μαχητής Δυτικής Αθήνας
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ: ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ MOUNTAIN BIKE ΣΤΟ ΠΟΙΚΙΛΟ ΣΤΙΣ 26 & 27 ΙΟΥΝΙΟΥ - Μαχητής Δυτικής Αθήνας