Home

Prekoračiti smetnje izviđač finále českého poháru volejbal nastavi teret slika

Finale Ceskeho poharu volejbalistu: VK Dukla Liberec - VK CEZ Karlovarsko,  26. unora ve Svitavach na Pardubicku. Sady zlatych a stribrnych medaili  Stock Photo - Alamy
Finale Ceskeho poharu volejbalistu: VK Dukla Liberec - VK CEZ Karlovarsko, 26. unora ve Svitavach na Pardubicku. Sady zlatych a stribrnych medaili Stock Photo - Alamy

Olomoucký deník | Finále Českého poháru ve volejbalu žen | fotogalerie

FINAL FOUR 2020 opět u nás v Klimešce – Volejbal Kutná Hora

Volejbalový pohár žen obhájily hráčky UP Olomouc. Ve finále porazily Olymp  Praha
Volejbalový pohár žen obhájily hráčky UP Olomouc. Ve finále porazily Olymp Praha

Do finále Českého poháru se probojovaly volejbalistky Olomouce a Olympu

Volejbalistky VK UP Olomouc vyhrály Český pohár | Hanácký Večerník |  Zpravodajství z Olomouce a okolí
Volejbalistky VK UP Olomouc vyhrály Český pohár | Hanácký Večerník | Zpravodajství z Olomouce a okolí

2019 FINAL FOUR Českého poháru ve volejbalu mužů | TICKETPORTAL Vstupenky  na Dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
2019 FINAL FOUR Českého poháru ve volejbalu mužů | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport

FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU ŽÁKŮ - HRADEC KRÁLOVÉ - ONLINE a LIVESCORE |  Volejbalový oddíl TJ Svitavy
FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU ŽÁKŮ - HRADEC KRÁLOVÉ - ONLINE a LIVESCORE | Volejbalový oddíl TJ Svitavy

Jasný postup volejbalistek Olympu do Final Four Českého poháru 2020/2021

Volejbalisté Liberce slaví po výhře nad Karlovarskem triumf v domácím poháru  - iDNES.cz
Volejbalisté Liberce slaví po výhře nad Karlovarskem triumf v domácím poháru - iDNES.cz

Finále Českého poháru žákyň 2018

Úspěšná kvalifikace Českého poháru starších žákyň 28. - 29. 9. » Volejbal  Kralupy nad Vltavou
Úspěšná kvalifikace Českého poháru starších žákyň 28. - 29. 9. » Volejbal Kralupy nad Vltavou

Kladenský deník | Finále volejbalového poháru České Budějovice - Kladno |  fotogalerie
Kladenský deník | Finále volejbalového poháru České Budějovice - Kladno | fotogalerie

Program! Brno o víkendu hostí závěrečné finále Českého poháru |  VolleyCountry
Program! Brno o víkendu hostí závěrečné finále Českého poháru | VolleyCountry

Olomoucké volejbalistky ve finále Českého poháru | Míčové sporty | Sport |  Olomoucká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje
Olomoucké volejbalistky ve finále Českého poháru | Míčové sporty | Sport | Olomoucká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

Budějovičtí volejbalisté dřeli ve čtvrtfinále Českého poháru pět setů -  iDNES.cz
Budějovičtí volejbalisté dřeli ve čtvrtfinále Českého poháru pět setů - iDNES.cz

Drama pro Karlovarsko! Volejbalisté Českých Budějovic berou z krásného  finále jen stříbro | Jižní Čechy Teď!
Drama pro Karlovarsko! Volejbalisté Českých Budějovic berou z krásného finále jen stříbro | Jižní Čechy Teď!

Karlovarsko zvládlo rozhodující finálový duel. Slaví druhý titul v historii  | iSport.cz
Karlovarsko zvládlo rozhodující finálový duel. Slaví druhý titul v historii | iSport.cz

Valtice 14. a 15. 3. 2020 - Finále Českého poháru ve volejbale žákyň

Plzeň hostí finále Českého poháru ve volejbale mužů a žen: oficiální  informační server města Plzně
Plzeň hostí finále Českého poháru ve volejbale mužů a žen: oficiální informační server města Plzně